Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVI Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 22-24 września 2022 roku.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna zarówno w Polsce, jak i w Europie będzie na tyle przewidywalna, byśmy mogli ponownie spotkać się z Państwem w Katowicach. Chcemy znów dyskutować i wymieniać poglądy na temat najnowszych osiągnięć medycznych nie tylko podczas wykładów, ale także w przerwach między sesjami, przy wydrukowanych plakatach, na stoiskach firm czy też patrząc na zielony dach Centrum Kongresowego.

Dokładamy również starań, by konstruowany z niezwykłą starannością program naukowy spełnił Państwa oczekiwania, omawiał najnowsze wyniki badań, metod diagnostycznych i terapeutycznych i dał porcję wiedzy do wykorzystania w codziennej praktyce klinicznej.

Jesteśmy przekonani, że Katowice po raz kolejny pokażą swoje gościnne oblicze odwiedzającym go lekarzom, pielęgniarkom, technikom i ratownikom medycznym, studentom medycyny i wszystkim, którzy – dzięki poszerzaniu swojej wiedzy – chcą się przyczynić do podnoszenia standardów opieki kardiologicznej, nie tylko w Polsce.

Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszamy!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
dr hab. med. Jacek Kowalczyk